مسعود نقشبندی کارشناس ارشد ریاضی کاربردی هستم .برای ادامه کار در سال ۹۲ به کردستان عراق رفتم و به مدت ۵ سال در دانشگاه پلی تکنیک سلیمانیه مشغول به تدریس شدم . در طول این سالها با کسب تجربه کافی در زمینه زبان کردی – انگلیسی و کسب اطلاعات کافی و جامع از فرصت های موجود در کردستان ایده ی لانچ کردن یک پلتفرم چند زبانه به هدف ایجاد ارتباط بین تولید کننده های داخلی و مصرف کننده های خارجی به ذهنم رسید. در ادامه تدریسم در دانشگاه مهاباد با بهمن خضر آشنا شدم. ادامه داستان را از زبان ایشان می شنویم.

در سال ۱۳۹۷ در مهاباد با مسعود (زانا) آشنا شدم و استارت جدی خورده شد. زانا ایده اولیه را با بنده مطرح کرده و مراحل ابتدایی کار را با ایشان شروع کردم. در ادامه کار به دلیل اهمیت زیاد تولید محتوی ناب و خلق آن نیاز مبرم به یک شخص متخصص تولید محتوی وجود داشت. قابل ذکر است که بهمن زاده شهر مهاباد بوده و تحصیلات خود را در دانشگاه اصفهان به اتمام رسانیده و در پارک علم و فناوری سنندج هم مشغول به کار بوده است. در ادامه برای انجام کارهای برنامه نویسی و مدیریت سایت آقای شایان داودی به جمع ما پیوست و گروه حدودا به مرحله انسجام رسید.

با اضافه شدن ساکو افسر با سابقه ی لانچ کردن موفق استارت آپ بیلبیلک و سابقه ی موفق در مورد بازار یابی شبکه ای که هم اکنون فعال حوزه ی ارزهای دیجیتال می باشد هسته ی اولیه تیم به طور کامل شکل گرفت. با تشکیل تیم، پروژه به سرعت پیشرفت کرده و در کمتر از ۱ ماه به تعداد ۲ رقمی مشتری رسیدید. خوشحالیم که هم اکنون می توانیم آرباکُ را به عنوان یک پلتفرم چند زبانه جهت افزایش کارایی فروش محصولات در بازار خاورمیانه معرفی کنیم.

دسته بندی ها