مسعود نقشبندی کارشناس ارشد ریاضی کاربردی هستم .برای ادامه کار در سال ۹۲ به کردستان عراق رفتم و به مدت ۵ سال در دانشگاه پلی تکنیک سلیمانیه مشغول به تدریس شدم . در طول این سالها با کسب تجربه کافی در زمینه زبان کردی – انگلیسی و کسب اطلاعات کافی و جامع از فرصت های موجود در کردستان ایده ی لانچ کردن یک پلتفرم چند زبانه به هدف ایجاد ارتباط بین تولید کننده های داخلی و مصرف کننده های خارجی به ذهنم رسید. در ادامه تدریسم در دانشگاه مهاباد با سیاوش عزیزی آشنا شدم. ادامه داستان را از زبان ایشان می شنویم.

سیاوش عزیزی هستم زاده شهر مهاباد. از سال ۱۳۸۵ به شدت درس خوندم و در کنکور سال ۱۳۸۸ برای دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تهران قبول شدم. به شدت سخت کوش هستم و ارشدم رو هم در تهران به اتمام رسوندم. در ادامه زندگیم با مبحث استارتاپ در استارتاپ ویکند همراه اول در تهران آشنا شدم و زندگیم به سمت کارآفرینی تکنولوژی محور سوق پیدا کرد. برای ادامه تحصیلم، به دلیل تمرکز بر استارتاپ و درس به صورت هم زمان، شهر زیبای تبریز را گزینش کردم و در شهر خودم استارتاپ را به قدرت شروع کردم. ابتدای کار با استارتاپ های دبلیوفورشر، صدتومانی، چیپکار، تیچیار، تیرنت، ماهتک و … شروع کردم و با شکست ها و موفقیت های زیادی روبه رو شدم. در سال ۱۳۹۷ در مهاد با مسعود (زانا) آشنا شدم و استارت جدی خورده شد. زانا ایده اولیه را با بنده مطرح کرده و مراحل ابتدایی کار را با ایشان شروع کردم. در ادامه کار به دلیل اهمیت زیاد تولید محتوی ناب و خلق آن نیاز مبرم به یک شخص متخصص تولید محتوی وجود داشت. بر این اساس از پتانسیل های بالقوه انسانی آقای بهمن خضر کارشناس ارشد گردشگری استفاده کردیم . قابل ذکر است که بهمن زاده شهر مهاباد بوده و تحصیلات خود را در دانشگاه اصفهان به اتمام رسانیده و در پارک علم و فناوری سنندج هم مشغول به کار بوده است. در ادامه برای انجام کارهای برنامه نویسی و مدیریت سایت آقای شایان داودی به جمع ما پیوست و گروه حدودا به مرحله انسجام رسید.

با اضافه شدن ساکو افسر با سابقه ی لانچ کردن موفق استارت آپ بیلبیلک و سابقه ی موفق در مورد بازار یابی شبکه ای که هم اکنون فعال حوزه ی ارزهای دیجیتال می باشد هسته ی اولیه تیم به طور کامل شکل گرفت. با تشکیل تیم، پروژه به سرعت پیشرفت کرده و در کمتر از ۱ ماه به تعداد ۲ رقمی مشتری رسیدید. خوشحالیم که هم اکنون می توانیم آرباکُ را به عنوان یک پلتفرم چند زبانه جهت افزایش کارایی فروش محصولات در بازار خاورمیانه معرفی کنیم.

دسته بندی ها